☰ Menu
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach
Herb Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach

Czwartek 17.01.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Administracja

1. Kanclerz:                                          

mgr inż. Jacek Śmiłowski                      

tel.: 46 834 40 04

e-mail: kanclerz@pwsz.skierniewice.pl

Budynek 64 C, pokój nr 133

 

2. Kwestor:

mgr Jadwiga Kubiak

tel.: 46 834 40 05

e-mail: kwestor@pwsz.skierniewice.pl

Budynek 64 C, pokój nr 129

 

3. Dział Finansowo - Księgowy

mgr Agnieszka Łaszcz - Smętkowska

tel.: 46 834 40 06

e-mail: asmetkowska@pwsz.skierniewice.pl

 

mgr Ewa Jarecka

tel.: 46 834 40 23

e-mail: ejarecka@pwsz.skierniewice.pl

 

Alina Warulik

tel.: 46 834 40 18

e-mail: awarulik@pwsz.skierniewice.pl

 

Budynek 64 C, pokój nr 220

 

4. Biuro Rektora:

mgr Małgorzata Sęk - kierownik

tel.: 46 834 40 01

fax: 46 834 40 07

e-mail: rektorat@pwsz.skierniewice.pl

Budynek 64 C, pokój nr 107

 

mgr Ewa Pięcek

tel.: 46 834 40 17

e-mail: epiecek@pwsz.skierniewice.pl

Budynek 64 C, pokój nr 108

 

mgr Marta Kozioł

tel.: +48 46 834 40 01

e-mail: mkoziol@pwsz.skierniewice.pl

Budynek 64 C, pokój nr 107

 

mgr Barbara Strzelecka

tel.: +48 46 834 40 00 wew. 518

e-mail: bstrzelecka@pwsz.skierniewice.pl

Budynek 64 C, pokój nr 109

 

5. Kancelaria infromacji niejawnych

mgr Edward Sztuka

tel.: 46 834 40 24

e-mail: esztuka@pwsz.skierniewice.pl

Budynek 64 F, pokój nr 309

 

6. Radca prawny:

mecenas Ireneusz Pałka

tel.: 46 834 40 01

Budynek 64 C, pokój nr 107

 

7. Sekcja zamówień publicznych

mgr Anna Warmińska

tel.: 46 834 40 13

e-mail:awarminska@pwsz.skierniewice.pl

Budynek 64 C, pokój nr 16

 

8. Dziekanat:

dziekanat@pwsz.skierniewice.pl

mgr Kinga Smolec - kierownik

Ogrodnictwo, Dietetyka, Zarządzanie obszarami wiejskimi, Menedżerskie studia ekonomiczno - prawne (II stopnia), Pedagogika (II stopnia)

tel.: 46 834 40 09

e-mail: ksmolec@pwsz.skierniewice.pl

 

mgr Marzena Zaborska

Bezpieczeństwo wewnętrzne, Zarządzanie

tel.: 46 834 40 09

e-mail: mzaborska@pwsz.skierniewice.pl

 

mgr Anna Fydrych-Palak

Administracja, Finanse i rachunkowość, Informatyka

tel.: 46 834 40 02

e-mail: apalak@pwsz.skierniewice.pl

 

mgr Anna Słodki

Pedagogika, Pielęgniarstwo, Kosmetologia, sprawy bytowe studentów

tel.: 46 834 40 02

e-mail: aslodki@pwsz.skierniewice.pl

 

Budynek 64 C, pokój nr 116

 

9. Dział dydaktyki

mgr Katarzyna Frankowicz - Magdziarz

tel.: 46 834 40 16

e-mail: kmagdziarz@pwsz.skierniewice.pl

 

lic. Paulina Zalewska

tel.: 46 834 40 16

e-mail: pzalewska@pwsz.skierniewice.pl

 

mgr Aneta Jabłońska

tel.: 46 834 40 16

e-mail: ajablonska@pwsz.skierniewice.pl

 

mgr Joanna Caban - Gutowska

tel.: 46 834 40 16

e-mail: jgutowska@pwsz.skierniewice.pl

 

Budynek 64 C, pokój 114

 

10. Biblioteka

mgr Katarzyna Szymańska - dyrektor

tel.: 46 834 40 10

e-mail: kszymanska@pwsz.skierniewice.pl

 

mgr Elżbieta Brocka

tel.: 46 834 40 19

e-mail: ebrocka@pwsz.skierniewice.pl

 

Anna Kosmal

tel.: 46 834 40 19

e-mail: akosmal@pwsz.skierniewice.pl

 

mgr Beata Sukiennik

tel.: 46 834 40 19

e-mail: bjanczak@pwsz.skierniewice.pl

 

11. Biuro Promocji:

mgr Ewa Filecka - Kowalczyk - kierownik

tel.: 46 834 40 15

e-mail: promocja@pwsz.skierniewice.pl

 

mgr Jolanta Jędrzejewska

tel.: 46 834 40 15

e-mail: jjedrzejewska@pwsz.skierniewice.pl

 

Budynek 64 C, pokój nr 127

 

mgr Aneta Jabłońska - ERASMUS +

tel.: 46 834 40 28

e-mail: ajablonska@pwsz.skierniewice.pl  

Budynek 64 C, pokój nr 128

 

12. Biuro Karier

mgr Kinga Kwiatkowska - kierownik

tel. 46 834 40 20

e-mail: kkwiatkowska@pwsz.skierniewice.pl

 

mgr Urszula Kędzierska

tel.: 46 834 40 20

e-mail: ukedzierska@pwsz.skierniewice.pl 

 

mgr Monika Lipska

tel.: 46 834 40 20

e-mail: mlipska@pwsz.skierniewice.pl

 

dr Piotr Miller

tel.: 46 834 40 20

e-mail: pmiller@pwsz.skierniewice.pl

 

Budynek 64 F, pokój nr 131

 

mgr Anna Antosik

tel.: +48 46 834 40 21

e-mail: aantosik@pwsz.skierniewice.pl

Budynek 64 F, pokój nr 130

 

13. Centrum teleinformatyczne:

mgr inż. Sławomir Osadowski

tel.: 46 834 40 14

e-mail: sosadowski@pwsz.skierniewice.pl

 

inż. Cezariusz Wójcik

tel.: 46 834 40 14

e-mail: cwojcik@pwsz.skierniewice.pl

 

Budynek 64 E, pokój nr B231

 

Administrator USOS

mgr inż. Łukasz Rybak

tel.: 46 834 40 00 wew. 517

e-mail: lrybak@pwsz.skierniewice.pl

 

Budynek 64 C, pokój nr 115

 

14. Stanowisko do spraw BHP:

mgr Łukasz Chałański

tel.: 46 834 40 01

Budynek 64 C, pokój nr 107

 

15. Dział Administracyjno - Gospodarczy:

Jadwiga Michałowska

tel.: 46 834 40 22

e-mail: jmichalowska@pwsz.skierniewice.pl

Budynek 64 C, pokój 126

 

Marta Dominiak

tel.: 46 834 40 26

 

Stanisław Walczyński

tel.: 46 834 40 26

 

Budynek 64 C, pokój nr 29

 

Stanisław Jędrzejewski

tel.: 46 834 40 27

e-mail: sjedrzejewski@pwsz.skierniewice.pl

Budynek F, pokój nr 103

 

16. Dom Studenta

Jadwiga Michałowska - Administrator

tel.:46 834 40 22

e-mail: jmichalowska@pwsz.skierniewice.pl

Budynek 64 C, pokój 126

 

17. Inspektor ochrony danych

Pełnomocnik Rektora ds. ochrony informacji niejawnych

dr Maciej Karwas

e-mail: iod@pwsz.skierniewice.pl

Wytworzył:
Ewa Filecka - Kowalczyk
Udostępnił:
Administrator biuletynu
(2008-07-14 10:44:12)
Ostatnio zmodyfikował:
Administrator biuletynu
(2018-11-06 15:29:06)
 

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X